Auto škola Dule

Nove grupe od maja

Nove grupe od maja
27Apr2023
Ocenite

4. maja ove godine Auto škola Dule će započeti sa formiranje novih grupa za polaganje vozačkog ispita za kategoriju B. Naša škola već stekla reputaciju kao jedna od najpouzdanijih i najkvalitetnijih škola za obuku novih vozača u gradu.

Sve grupe će biti vođene od strane iskusnih i stručnih instruktora koji će se pobrinuti da svaki polaznik dobije kvalitetnu obuku i pripremu za polaganje vozačkog ispita.

Prijavljivanje za nove grupe je već otvoreno, a zainteresovani polaznici mogu se prijaviti putem telefona, lično u auto školi ili online putem web sajta www.autoskoladule.rs. Svi polaznici će dobiti individualni pristup i podršku tokom celog procesa obuke, kao i mogućnost da sami odaberu način plaćanja i vozilom kojim žele da upravljaju.

Lokacija: Kruševac i Varvarin

Kontakt telefon: 060 6 037 037

ONLINE UPIS: Online upis | (autoskoladule.rs)

 

Auto škola Dule © 2020 / Sva prava zadržana | Izrada web sajta: DART Studio & ATEC Technologies
Scroll