Auto škola Dule

Nove grupe od septembra

Nove grupe od septembra
30Aug2023
Ocenite

Dragi naši budući vozači,

S radošću vas obaveštavamo da će nove grupe za polaganje vozačkog ispita konačno krenuti 5. septembra! 🎉🚦

Ako ste spremni da zakoračite u svet vozačke avanture i stvorite osnovu za bezbedno i samostalno upravljanje vozilom, ovo je vaša prilika. Naš tim stručnih instruktora stoji vam na raspolaganju da vas provede kroz sve faze učenja, od osnovnih vozačkih veština do samopouzdanog savladavanja puteva.

Šta možete očekivati od naše obuke? 📚 Teorijsku obuku koja će vam pružiti čvrste temelje za razumevanje saobraćajnih pravila. 🚙 Praktičnu obuku za vožnju sa iskusnim instruktorima, gde ćete steći veštine potrebne za bezbedno upravljanje vozilom. 📋 Pripremu za polaganje vozačkog ispita kako biste se osećali samouvereno na dan testiranja.

Ne propustite ovu fantastičnu priliku da se pridružite Auto Školi Dule i postanete deo naše vozačke porodice. Rezervišite svoje mesto već danas i osigurajte svoju budućnost na četiri točka!

Za više informacija i prijave, posetite našu web stranicu ili nas kontaktirajte putem broj talefona 060 6 037 037

Vaša vozačka avantura počinje ovde. Zajedno prema sigurnoj i uspešnoj vožnji! 🛣️👏

Online upis: Online upis | (autoskoladule.rs)

#AutoŠkolaDule #VozačkaAvantura #NoveGrupe #SeptembarVoznje #SigurnaVožnja

Poslednje sa bloga
Nova grupa u avgustu
Nove grupe od maja
Auto škola Dule © 2020 / Sva prava zadržana | Izrada web sajta: DART Studio & ATEC Technologies
Scroll