Auto škola Dule

Bivši polaznik – profesionalni vozač u Sloveniji

Bivši polaznik – profesionalni vozač u Sloveniji
14Nov2020
Ocenite
😊Naš najveći uspeh je kada kandidata nakon položenog ispita sretnemo u saobraćaju, kako samostalno upravlja vozilom. Tada se zaboravi na sve prepreke, muke i “pokidane živce”, tada se vidi uspeh u svom radu. 😇🚘 Naše kandidate možete sresti širom zemlje, neke čak i van zemlje.
Jedan od njih je @ilija_milenkovic00 koji je svoje prve kilometre vožnje učio baš kod nas, a sada se u Mariboru profesionalno bavi poslom vozača. Svakodnevno svojom bezbednom vožnjom spasava živote drugih. 🚑
😊 Budi i ti vozač kome će se diviti cela planeta 👍
🏁 Vaša auto škola Dule 🏁
Poslednje sa bloga
Nova grupa u avgustu
Nove grupe od maja
Auto škola Dule © 2020 / Sva prava zadržana | Izrada web sajta: DART Studio & ATEC Technologies
Scroll